Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

Optima-2020

Програма

Ознайомитися з програмою IX Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації».

Інформаційний лист

Ознайомитись з інформаційним листом IX Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації».

Вимоги до оформлення

Ознайомитись з вимогами до оформлення матеріалів IX Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації».

Форма реєстрації

Заповніть поля форми для реєстрації.

Тези

Тези доповідей IX Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації».

Optima-2018

Програма

Ознайомитися з програмою VIII Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації», присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Тези

Тези доповідей 8-ї Міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Спонсори

Інформаційним спонсором конференції виступила компанія «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА», яка займає провідні позиції в Україні у галузі проектування та впровадження корпоративних інтегрованих інформаційних систем, складних мережних і телекомунікаційних рішень.

Підсумки

Optima-2016

Програма

Ознайомитися з програмою VII Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації».

Тези

Тези доповідей 7-ї Міжнародної наукової конференції

Optima-2014

Програма

Ознайомитися з програмою VI Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

Тези

Тези доповідей 6-ї Міжнародної наукової конференції