Програмні продукти

Шановні колеги!

Викладачі та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка мають можливість безкоштовно використовувати навчальні програми в рамках співпраці  по програмах “Azure for Students”, “Microsoft Office 365 для навчальних закладів”, “Google Suite for Education”, “JetBrains” та “AnyLogic”.

В рамках програм «Microsoft Office 365 для навчальних закладів» та “Azure for Students”  викладачі і студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка мають можливість безкоштовно отримати і встановити на власні пристрої (ПК та ноутбуки) офісний пакет Microsoft Office (до 5 ліцензій на 1-го користувача) та інші навчальні програми від компанії Microsoft, в тому числі і операційні системи.

Для доступу до університетського Office 365 необхідно мати відповідний обліковий запис (kpnu.km.ua). Заявки на реєстрацію приймаються за адресою: http://bit.ly/kpnu365  та в Центрі інформаційних технологій.

Для доступу до програмних продуктів на основі Azure необхідно мати відповідний обліковий запис (kpnu.edu.ua). Підключення до даного проекту здійснюють викладачі кафедри.

В освітньому процесі студентам пропонується використовувати програмні продукти від компанії AnyLogic.

Ліцензійне безкоштовне програмне середовище для програмування, надбудови до Visual Studio доступні для учасників освітнього процесу за рахунок співпраці з JetBrains.