Здобувачам освітнього рівня «бакалавр»

Ти вже маєш один диплом? Життя тимчасово поставлено на паузу? Дарма!

Категорично не можна втрачати дорогоцінні роки! За певний період взагалі не захочеться вчитись. А зараз…, саме зараз час взятися підкорювати наступну вершину.

Тепер Тобі буде вже набагато легше вчитись, бо Ти знаєш як успішно опановувати матеріал, як швидко справлятись із завданнями, як знаходити час для відпочинку, спілкування з друзями та наповнювати своє життя іншими цікавими моментами.

Спеціальність «Комп’ютерні науки», яку ми Тобі пропонуємо, відкриває широкі можливості працевлаштування та отримання гідної заробітної плати.

Не вір одноліткам, що переконують у тому, що на роботу беруть без диплома бакалавра. Може вони просто заздрять, що Тобі це під силу, а вони неспроможні? А може ще не розуміють того, що на хорошу роботу влаштовуються лише кваліфіковані працівники, що здобули відповідній освітній рівень. І зараз така можливість перед Тобою, на відстані витягнутої руки. А наш фізико-математичний факультет зовсім поруч. Тож давай, не відкладай на потім!

Навчатися в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка престижно. Щороку його рейтинг динамічно зростає завдяки добре збалансованій навчально-методичній і активній науково-практичній діяльності. Адміністрація та працівники університету роблять все можливе, щоб студентами було комфортно, цікаво і корисно тут навчатись. Розробляється велика кількість програм взаємодії з іншими університетами, в тому числі з закордонними. Здобувачі освіти мають можливість брати участь у міжнародних програмах студентського обміну з країнами Євросоюзу. Обрії сучасної освіти відкриті.

Навчання в університеті виключно студентоцентроване. Всі учасники навчального процесу беззастережно дотримуються доброчесності. Викладачі з повагою та розумінням ставляться до кожного студента, плекаючи найкращі відносини в нашому великому, але дружному колективі.

Багатоманітне, насичене, цікаве та захоплююче студентське життя чекає на Тебе. Ми з радістю подбаємо про це!