Запрошуємо на навчання випускників закладів середньої освіти!

Молодий і амбітний абітурієнте! Запрошуємо Тебе на навчання за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» на кафедрі інформатики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Якщо Ти бажаєш стати вправним IT-фахівцем, маєш хист до комп’ютерів і мрієш здобути престижну спеціальність — Тобі потрібно швидко зорієнтуватись де це можна зробити вигідно та легко.

Місто Кам’янець-Подільський і заклад вищої освіти, що знаходиться в його центрі, — саме те, що необхідно для кмітливого здобувача, який хоче найближчі роки свого життя провести насичено, яскраво та з великою користю для майбутнього.

Студентське життя, що чекає на Тебе, стане найкращими роками, що згадуватимуться завжди як найбільш активний, насичений і цікавий період Твого життя. Океан привітних друзів, море позитивних емоцій, безкрай захоплюючих і важливих знань — все це не омине допитливу людину, яка вибере фізико-математичний факультет.

У навчання на кафедрі інформатики самі переваги. Не віриш? Тоді скоро переконаєшся у цьому! Природа навмисно підготувала це для Тебе, адже Ти на це заслуговуєш!